آموزش CCNA ، آموزش شبکه سیسکو CCNA

آموزش CCNA ، آموزش شبکه سیسکو CCNA

آموزش CCNA ، آموزش شبکه سیسکو CCNA در سایت انستیتو ایزایران مربوط به آموزش CCNA سیسکو  كه اولين و در واقع پيش نياز سایر دوره های شبکه سيسکو است، شامل اطلاعات پایه ای در مورد آموزش شبکه lan، wan و نحوه نصب و راه اندازی این نوع شبکه ها تا سطح كوچك (زیریکصد كامپيوتر) در شبکه می باشد . موسسه آموزشی انستیتو ایزایران جهت سهولت و راهنمایی بيشتر داوطلبان ، كلاس های آمادگی این دوره CCNA را به دو دوره precisco شامل مفاهيم موجود در دوره آموزش تخصصی +network شركت كامپتيا و فصل lntro سيسکو و دوره lcnd  تقسيم بندی می كنند .در دوره lcnd مفاهيم سو یيچنگ و روتينگ و همچنين نحوه نصب و راه اندازی سویيچ ها وروترهای سيسکو در لایه های دوم و سوم شبکه مورد بررسی قرار می گيرد.

آموزش CCNA ، آموزش شبکه سیسکو CCNA

شركت سيسکو گذراندن دوره CCNA را به كسانی كه قصد دارند به عنوان دستيار یا همکار با متخصصان شبکه در نصب و راه اندازی و رفع عيب شبکه استخدام شوند ، توصيه می نماید . طبق آمار مجله CERTIFICATION ميانگين درآمد دارندگان دوره CCNA درسال ۱۵۵۴ برابر ۰۵ هزار دلار در سال بوده است كه حکایت از یك افزایش ۳۵ در صد نسبت به سال ۱۵۵۱ دارد. این دوره با جدیدترین سرفصل هایی که از طرف شرکت سیسکو در کتاب های رسمی این شرکت در انستیتو ایزایران اعلام شده برگزار میشود . دانشجویان در انستیتوایزایران می توانند برای افزایش مهارت خود در دوره CCNA علاوه بر کار کردن در محیط آموزشی کلاس، در ساعات غیر آموزشی از Device ها (تجهیزات) اعم از روتر و سوییچ های موجود در کلاس که مختص آموزش فراگیران است برای تمرین عملی استفاده نمایند. بعد از گذراندن دوره ccna علاقمندان میتوانند به گذراندن دیگر دوره های آموزش تخصصی سیسکو cisco بپردازند.

دوره های آموزش تخصصی سیسکو cisco ، به راه اندازی ساختاربندی نگهداری و عیب یابی شبکه های کامپیوتری غالبا در بستر سخت افزاری می پردازند ، طراحی فیزیکی شبکه ، تنظیم ، راه اندازی و نگهداری روترها و سوئیچ های شرکت سیسکو از مباحث مهمی است که در آموزش CCNA ، آموزش شبکه سیسکو CCNA به عنوان مهارتی ارزشمند به علاقه مندان ارائه می گردد. برای کسب اطلاعا ت بیشتر درباره دوره های آموزشی ، میتوانید با مشاوران انستیتو ایزایران تماس حاصل نمایید.

 

 

آموزش CCNA ، آموزش شبکه سیسکو CCNA

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =